O firmie


Dlaczego nazywają nas LIDEREM w dziedzinie przygotowania podłoża poprzez szlifowanie?

 

Firma Gawipol Betony działa na rynku od kilku lat. Prowadzone prace polegają głównie na demontażu posadzek (drewnianych, z wykładzin, płytek ceramicznych itp) z podłoży betonowych. Następnie zajmujemy się usuwaniem pozostałej warstwy kleju, pozostawiając po sobie czystą i równą powierzchnie. Innym zastosowaniem naszych usług jest szlifowanie w celu uzyskania odpowiednich wysokości, spadków, czy zniwelowania nierówności.

 

Doświadczona kadra, bogaty park maszyn- o róznych gabarytach i wydajności, pozwala nam dopasowywać się do potrzeb naszych zleceniodawców i wielkości zlecanych nam prac. Kluczem do sukcesu jest również wiedza na temat rodzaju podłoży betonowych oraz klejów i mas na ich powierzchni - których usuwaniem się zajmujemy. Doskonale opanowaliśmy skomplikowane techniki odpowiedniego dopasowania narzędzi diamentowych do obrabianego materiału.

 

Dodatkowo gwarantujemy swoim klientom, szybkie terminy realizacji, oraz czystą i bezpieczną realizacje zlecenia. W ciągu doby możemy wykonać kilkaset m2, co nie oznacza, że nie podejmujemy zleceń o powierzchni kilki lub kilkunastu m2... :)

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia Naszych profili na facebook'u oraz youtube.