frezowanie obór

Frezowanie obór

Obory nacinanie, frezowanie obór, ryflowanie, nacinanie rusztów

Firma Euro Nowak oferuje usługę frezowania obór dla hodowców bydła. Zajmujemy się nacinaniem posadzek betonowych w oborach, ryflowaniem posadzek, posadzkami antypoślizgowymi. Wykonujemy również nacinania oraz frezowania posadzek / rusztów betonowych.

Frezowanie i nacinanie obór

Zalety frezowania obór

  • Nacinanie wzdłużne jest bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się problemu śliskiej nawierzchni w oborze. Wykonywane przede wszystkim na korytarzach, przepędach.
  • Nacięcia nie przeszkadzają w pracy zgarniaczy obornika.
  • Nasza oferta umożliwia zastosowanie wielu szerokości, głębokości i różnego rozstawu nacięć.
  • Gdy zwierzęta ślizgają się wywołuje to u nich ogromny stres, co przekłada się na ich produktywność.
  • Śliska nawierzchnia może być również powodem kontuzji, co najczęściej kończy się spisaniem zwierzęcia na straty lub długim i kosztownym czasem leczenia.
  • Dzięki naszym usługom komfort i bezpieczeństwo bydła może być na znacznie wyższym poziomie.

Przykładowa realizacja – frezowanie obory

Frezowanie i nacinanie obór

Na czym polega frezowanie obór?

Ostatnimi czasy można zaobserwować zwiększenie wiedzy, świadomości oraz racjonalnego myślenie u hodowców bydła. Coraz częściej dbają oni o swoje zwierzęta nie tylko poprzez sposób odżywiania, ale także dbają o ich bezpieczeństwo i komfort związany z ich otoczeniem.

Podłoże, po którym porusza się bydło jest bardzo ważne. Gdy zwierzęta ślizgają się wywołuje to u nich ogromny stres, co przekłada się na ich produktywność. Śliska nawierzchnia może być również powodem kontuzji, co najczęściej kończy się spisaniem zwierzęcia na straty lub długim i kosztownym czasem leczenia.

Dzięki naszym usługom komfort i bezpieczeństwo bydła może być na znacznie wyższym poziomie.

Zajmujemy się nacinaniem posadzek betonowych w oborach, ryflowaniem posadzek , posadzkami antypoślizgowymi.

Wykonujemy również nacinania oraz frezowania posadzek/rusztów betonowych. Jest to szczególnie ważne w obszarach o dużym natężeniu ruchu i na zewnątrz, aby zmniejszyć ryzyko poślizgnięć i upadków

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button