Polerowanie betonu

Polerowanie betonu najnowocześniejszym sprzętem

Firma Euro Nowak to jeden z największych wykonawców w rejonie oferujący profesjonalne szlifowanie powierzchni betonowych. Dzięki otwarciu nowych regionalnych odziałów jesteśmy w stanie zaproponować nasze usługi klientom z całej Polski.

Zalety polerowania betonu

W wyniku procesu polerowania uzyskuje się:

  • łatwe utrzymanie czystości
  • ochronę przed pyleniem a nawet wyeliminowanie go całkowicie , jest to szczególnie istotna cecha, przydatna w obiektach przemysłowych
  • bardzo atrakcyjne walory estetyczne efekt tafli szkła
  • łatwe i niedrogie odnowienie posadzki w przyszłości

Przykładowe realizacje

Polerowanie lastryka

Polerowanie lastryka

Polerowanie lastryka Pruszcz Gdański

Polerowanie betonu

Polerowanie Elbląg

Testowa powierzchnia – polerowanie

polerowanie powierzchni

Polerowanie Sopot

Nieruchomość w Sopocie – polerowanie

Polerowanie betonu

Polerowany beton oferuje szeroką gamę efektów wykończenia i opcji, obejmują one różne stopnie odsłonięcia kruszywa, poziomy połysku oraz możliwość barwienia powierzchni jednym lub kilkoma kolorami.

W miejscach, gdzie normą były posadzki epoksydowe i z VCT, właściciele budynków zaczynają dostrzegać zalety polerowanego betonu. Dzięki niemu nie trzeba co kilka lat pokrywać posadzki powłoką epoksydową, która niszczy się na skutek ruchu wózków widłowych, kontaktu z wodą, olejami, słabego przygotowania powierzchni.

W dłuższej perspektywie polerowany beton jest znacznie oszczędniejszym rozwiązaniem, nie tylko za sprawą swojej trwałości, ale także dzięki krótszym przestojom, do których dochodzi co kilka lat, gdy trzeba usunąć z budynku sprzęt na czas nakładania powłoki epoksydowej.

Polerowany beton to długoterminowe rozwiązanie obejmujące program właściwej konserwacji. Ponadto beton jest wyjątkowo ekologicznym materiałem budowlanym, gdyż nie wymaga stosowania materiałów dodatkowych.

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button