Frezowanie betonu posadzki

niwelowanie posadzek

Frezowanie betonu najnowocześniejszym sprzętem

Niwelacja posadzek, wyrównywanie poziomu, ujednolicenie posadzek

Oferujemy profesjonalne śrutowanie, frezowanie i szlifowanie betonowych powierzchni

Frezowanie betonu to metoda wykorzystywana do ujednolicenia posadzki, wyrównania poziomu, niwelacji posadzki. Dzięki temu nadajemy posadzcę ujednolicony wygląd oraz otwieramy pory w posadzcę. Frezowanie stosujemy również do usuwania starych substancji znajdujących się na nawierzchni oraz klejów. Efekt to ladna i prosta posadzka, gotowa do dalszych prac.

Do frezowania posadzki używamy dużych frezarek ważących od 70 kg do 500 kg. Frezarkę po jednym przejechaniu potrafi wyfrezowac na głębokość od 1 mm do 3 mm. Frezowanie przebiega bezpyłową dzięki podłączeniu Frezarki do odkurzacza rurę

Frezowanie betonu:

  • w zależności od zakresu prac i obsługiwanej powierzchni, nasi wykwalifikowani pracownicy używają frezerek ważących od 70kg to 500kg.
  • Nasze frezarki po jednym przejechaniu potrafią wyfrezować na głębokość od 1 mm do 3 mm.
  • Frezowanie przebiega metodą bezpyłową, dzięki podłączeniu frezarki do odkurzacza rurę

Na czym polega frezowanie betonu?

Frezowanie betonu polega na naprawieniu nierówności w betonie i stworzeniu gładkiej, równej powierzchni, która zapewnia dużą przyczepność. Dlaczego to jest ważne?

Nieregularne lub nierówne powierzchnie betonowe są niebezpieczne dla pojazdów i pieszych. Mogą powodować ryzyko potknięcia się, słabą przyczepność opon i inne zagrożenia. Frezowanie betonu poprawia również funkcjonalność powierzchni dla pojazdów, minimalizując warunki, które powodują pisk opon, który jest zarówno irytujący, jak i szkodliwy dla nich. Frezowanie betonu jest także świetnym sposobem na zwiększenie atrakcyjności wizualnej powierzchni betonowych. Frezowanie powoduje szlifowanie górnych warstw powierzchni i sprawia, że ​​wyglądają bardziej atrakcyjnie, usuwając plamy oleju, plamy tłuszczu i inne zanieczyszczenia. Frezowanie betonu jest bardzo podobne do wertykulacji betonu — jedyną różnicą jest materiał wirujących ostrzy, które rozdrabniają beton. Wertykulatory do betonu zazwyczaj wykorzystują ostrza z końcówkami z węglików spiekanych, podczas gdy frezowanie betonu obejmuje ostrza z końcówkami diamentowymi. Frezarki do betonu wykorzystują ostrza diamentowe, przymocowane do obracającego się bębna, które odłupują górną warstwę powierzchni betonu.Maszyny te doskonale nadają się do ciężkich prac związanych z odnawianiem powierzchni betonu, zwłaszcza takich, które wiążą się z odpryskiwaniem dużej ilości materiału powierzchniowego.Frezarki wycinają wyraźne linie w betonie, dzięki czemu powierzchnie są szczególnie przyczepne dla pojazdów.Podobnie jak wertykulatory do betonu, frezarki do betonu wbijają się dość głęboko w beton, zgarniając do poł centymetra na przejście.Operacje frezowania skutecznie tworzą równe, gładkie powierzchnie, które zapewniają dużą przyczepność.

Zalety frezowania betonu

W wyniku procesu frezowania uzyskuje się nawierzchnię charakteryzującą się:

  • czystością, osiąganą poprzez redukcję powstałych zanieczyszczeń,
  • wytrzymałością, która pozwala utrzymać w dobrym stanie nawierzchnię przez długi czas,
  • dobrą przyczepnością, co będzie szczególnie istotne w przypadku chęci położenia kolejnych warstw, w tym przede wszystkim żywicy czy farby,
  • poprawioną estetyką, dzięki wyrównaniu i usunięciu zniszczonych fragmentów.
Supporting Subheading

This Can Be Secondary Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua lobortis quos interdum, eu praesent proin aliquet doloribus porro.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam lobortis quos interdum.

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button